Швидкість ходьби вимірює деменцію

Швидкість ходьби вимірює деменцію

Про деменцію

Деменція насправді є станом, який матеріалізується як сукупність пов’язаних ознак, які зазвичай з’являються на поверхнях, коли розум зазнає шкоди внаслідок травми або навіть хвороби. Ознаками є сучасні порушення в моменті, віри, а також звички, які негативно впливають на працездатність людини, а також на виконання повсякденних завдань. Крім моментної непрацездатності, а також перерви в ідейному дизайні, одним з абсолютно типових ознак є психологічні проблеми, проблеми, а також зниження натхнення та іноземна мова. Фактично ознаки можна назвати такими, що відбуваються в континуумі протягом кількох фаз. На обізнаність це не впливає.

Деменція в кінцевому підсумку має значний вплив на приватних осіб, опікунів, а також на зв’язки загалом. Медичний діагноз деменції потребує модифікації, що випливає з типових психологічних показників людини, а також більш високого когнітивного зниження порівняно з тим, що насправді викликано типовим дорослішанням. Ряд захворювань, а також травми розуму, як-от інсульт, можуть легко спровокувати деменцію. Тим не менш, одним з найбільш типових тригерів насправді є хвороба Альцгеймера, нейродегенеративний стан.

Професіонали стверджують, що повільніша прогулянка в міру дорослішання насправді постійно є попередженням про посилення слабкості, яка може призвести до падінь, а також до різних інших порушень. Дослідження, що виникли в невеликих групах старших тем, фактично також виявило, що повільна хода, що з’являється з року в рік, насправді може бути дуже раннім підтвердженням когнітивного зниження. Однак, звичайно, не всі ознаки когнітивного зниження передбачають пізніше деменцію – лише 10% до 20% людей стають старше 65 або навіть більш зрілими разом із помірною когнітивною недостатністю або навіть MCI встановлюють деменцію протягом наступного року, згідно з національними даними. Принцип дозрівання. «Часто ознаки MCI можуть залишатися точно такими ж і навіть посилюватися», — головні умови. деменцію

Дослідження

Наразі велике, абсолютно нове дослідження майже 17 000 дорослих людей старше 65 років виявляє людей, які щороку гуляють приблизно на 5% повільніше або навіть набагато більше, а також показують ознаки повільного психологічного поводження, ймовірно, до встановлення деменції. Дослідження було опубліковано у вівторок у щоденнику Доступна система JAMA.
«Ці результати підкреслюють важливість ходи в оцінці небезпеки деменції», — написала відповідальна письменниця Тая Коллієр, дослідницька інша в Медичному закладі Peninsula в коледжі Монаш у Вікторії, Австралія.

Навчання серцево-судинним тренуванням підвищило інтенсивність прямого переднього гіпокампу на 2%, отже, змінивши вікове зменшення органу тіла на один рік до 2 років у рандомізованому медичному тесті 2011 року. Навпаки, люди, які щойно виконували розширені тренування, мали приблизне зниження приблизно на 1,43% за той самий період.
Серцево-судинні тренування мають на увазі разом із «небо», а також насправді є різновидом вправи, де центральна ціна, а також вдих підвищуються, але, звичайно, не так багато, що ви не можете залишатися працювати. Види серцево-судинних тренувань можуть легко включати швидку прогулянку, плавання, операцію, їзду на велосипеді, танці, а також кікбоксинг, на додаток до всіх кардіо-пристроїв у вашому регіональному фітнес-центрі, як-от бігова доріжка, інструктор з еліптичного фітнесу, веслування або навіть сходи. альпініст.

Наприкінці дослідження вчені виявили, що найбільшу небезпеку деменції насправді загрожують «подвійні деменції» або навіть люди, які, звичайно, не просто гуляли дуже повільно, але також виявили деякі ознаки когнітивного зниження, заявив доктор Джо Вергез, викладач геріатрії та неврології в Медичному університеті Альберта Ейнштейна в Бронксі, фірмовий Нью-Йорк, що не було пов’язано з обстеженням. будь ласка, будьте здорові.